Vyhledávání
Kontakty

INIT new Havlíčkova 26, Šumperk ••• Provozní doba: Po-Pá 8:30-12:15, 13:00-17:30 a So 9:00-12:00 ••• Tel: 583211289

»     O NÁS, HISTORIE FIRMY     «

O nás:

Jsme kamený obchod v centru Šumperka lehce dostupný veřejnou dopravou i automobilem. Zabýváme se prodejem PC, notebooků, HW, SW, literatury a počítačových doplňků.

Dále poskytujeme služby: opravy počítačů, instalace software, správa síťí, wifi domácí řešení, refilace a plnění inkoustouvých a tonerových tiskových kazet a další. Firma INIT new je výhradním partnerem prodejní sítě COMFOR. Jsme oprávněni prodávat, provádět servis a poradenství k originálním počítačům COMFOR.

Najdete nas na adrese: Havlíčkova 26, Šumperk 787 01 Mapa

Historie firmy:

Firma INIT vznikla již v roce 1989 - jako jedna z prvních počítačových firem v Šumperku. V roce 1993 se transformovala na firmu INIT new, jejíž profilace zůstává do dneška zachována jak co do produktové orientace, tak co do nabídky služeb. Za roky naší působnosti na trhu jsme nasbírali mnoho zkušeností a chceme je zúročovat hlavně ve zvyšující se kvalitě poskytovaných služeb. Naprostou samozřejmostí je pro nás péče o zákazníka - především nezávazný poradenský servis - jsme kdykoli připraveni věnovat se efektivně našemu klientovi a být mu nápomocni při výběru z pestré škály produktů výpočetní techniky, přičemž analyzujeme jeho potřeby a na základě našich zkušeností vybíráme nejvhodnější produkt. I velmi citlivou obals řešení reklamací se snažíme neustále zlepšovat - nabídnou zákzaníkovi i něco víc, než jen zákonné podmínky a tudíž dle situace jsme schopni zvláště drobné případy řešit obratem. Závěrem lze říci, že smyslem naší práce je přinést kvalitní službu drobným podnikatelům, studentům, občanům i malým a středním organizacím a řešit jejich problémy s výpočetní technikou.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama