Vyhledávání
Kontakty

INIT new Havlíčkova 26, Šumperk ••• Provozní doba: Po-Pá 8:30-12:15, 13:00-17:30 a So 9:00-12:00 ••• Tel: 583211289

»     SLUŽBY A SERVIS     «

Prodej PC sestav a hardware

Jsme autorizovaný prodejce originálních počítačových sestav COMFOR, které nabízejí mnoho výhod oproti skládaným počítačům. Například rychlý servis, záruku kompatibility komponent, bezproblémový porovoz a levnější SW výbava.

Pro znalé jsme připraveni vypomoci s výběrem HW komponent pro vaši přestavbu PC nebo se stavbou nové komponentální sestavy. Pokud nepatříte mezi počítačové nadšence a věci zcela nebo úplně nerozumíte, klidně se s přestavbou počítače můžete na nás obrátit. My bezplatně poradíme, jak modernizovat Váš počítač.


Prodej PC doplňků, software a knih

Taktéž se nemalou měrou zabíváme prodejem PC doplňků jako jsou klávesnice, myši, repro, skenery, tiskárny, monitory, herní ovladače, PC hry, kancelářškých SW a knih s SW nebo HW tématikou.


Servis PC a počítačových síťí

Můžete se s jakýmkoli problémem s Vaším počítačem či PC sítí na nás obrátit. Náš servisní technik Vám pomůže Váš problém vyřešit, popřípadě navrhne možnosti řešení.

Stejně tak Vám pomůžeme postavit domácí, malou firemní či větší sofistikovaněji stavěnou počítačovou sít.


Renovace inkousovýh a tonerových tiskových kazet

Naše firma se již řadu let zabívá renovací inkousovýh a tonerových tiskových kazet. Cílem je služba, která ušetří zákazníkovi finanční náklady na tisk, nebo je možná u nás zakoupit refilovací sady a můžete si doplňovat inkoust do svých inkoustových tiskáren sami. Na podporované tiskové a tonerové kazety se informujte na prodejně nebo na info@init-new.cz.


Internetové připojení

Další službou je zajištění připojení k internetu. Více informací na záložce INTERNET.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama